KERATIN ACADEMY KYIV

ДЕ КРАЩЕ ПРОЙТИ КУРСИ Кератинового вирівнювання волосся?

На що звернути увагу при виборі навчальних курсів по кератину та ботоксу для волосся?

Де пройти курси відновлення та випрямлення волосся?

Дорогі друзі, ви часто ставите запитання: де краще пройти курси з техніки кератину, ботоксу, нанопластики та подібних процедур модифікації та випрямлення волосся. Ми знаємо, що основні етапи цієї процедури досить прості та зрозумілі, їх можна вивчити за один день та безпомилково повторювати день у день. Але крім техніки в роботі з випрямлячами існують інші моменти, пов'язані з процедурою випрямлення і модифікація волосся. Якщо ви хочете працювати правильно, вам потрібно вміти визначати не тільки типи пошкодження волосся, але і вміти спілкуватися з клієнтом на тему попередніх процедур, що застосовувались до волосся. Також вам знадобиться вміння розбиратися в сумішах, яких на ринку все більше і більше з кожним роком, застосовувати холодні техніки для відновлення та захисту волосся в день процедури.

Ми всі знаємо, що процедури кератину та ботоксу не є лікуванням, а служать нам всього лише для того, щоб створити комерційний блиск та випрямити волосся. Але при цьому ми отримуємо потужну модифікацію дисульфідних зв'язків → читати "Що таке дисульфідні зв'язки" і це означає, що такому волоссю згодом потрібно буде відновлення. Особливо проблематично уникнути стоншування кутикулярного шару. Коли силікони, що дають комерційний блиск у випрямляючих сумішах починають з часом змиватися, вони відривають за собою кутикулу. Таким чином волосся стає млявим і втрачає молекулярну вологу. Якщо ви всього цього не знали, тоді реєструйтеся на наш курс → Кератин, ботокс та нанопластика нового покоління і дізнайтеся всі ці нюанси.

Тепер повернемося до теми - де краще пройти курси кератинового випрямлення. Відповідь дуже проста. Ви повинні звертатися в ту школу або навчальний центр, де технологи, що практикують за цим напрямком. Це повинен бути комбінований фахівець або кілька фахівців, які володіють не тільки техніками випрямлення, а й знають що таке колористика, відновлення та повноцінний якісний догляд за будь-якими типами волосся.

У нашій академії є всі фахівці високого рівня, які займаються нагальними проблемами в області трихології, колористики, випрямлення та модифікації волосся, їх відновлення холодними процедурами та амінокислотними комплексами. Загальна тема курсів по випрямленню та модифікації зводиться до знання протоколів застосування тих чи інших сумішей, вміння чітко формулювати клієнту свій меседж. Якщо до Вас прийшов клієнт з п'ятим ступенем пошкодження, ви не можете робити йому ніяких гарячих процедур. Таке волосся потрібно відновити. Як це зробити та чи можна зробити в один день і відновлення і гарячу процедуру? Відповідь проста - це можна зробити декількома способами. Про це ми розповімо на нашому семінарі → Холодні реконструкції.

Приходьте до нас, ми із задоволенням поділимося інформацією, покажемо наші стратегії, поділимося топовою інформацією, також навчимо користуватися світовими брендами такими як Beox Versaty Pro, Eckoz Max blowout й іншими. Хочемо зазначити, що ми не пропагуємо певні бренди, а розбираємо всі топові марки, які присутні на ринку. Ми можемо порадити, де взяти дешевше ті чи інші суміші. Крім усього іншого, у нас є магазин з більш ніж 20 марками гарячих і холодних сумішей.

Запишіться на курс вже сьогодні та не відкладайте своє навчання на потім! Процедура може принести вам не тільки дохід, а й зробити вас фахівцем в цій області, надовго закріпивши ваші позиції на ринку б'юті-індустрії.
keratin academy
Ви завжди можете пройти навчання в нашій Академії!
Якщо у вас залишилися запитання,
залиште контакти і ми зв'яжемося з вами
Ще теми з бази знань:
    Підписуйся на наш інстаграм і стеж за новинами у сфері б'юті індустрії
    Підписуйся на наш інстаграм і стеж за новинами у сфері б'юті індустрії