KERATIN ACADEMY KYIV
Познайомимося?
Дмитро
Засновник школи, Викладач
Мене звуть Дмитро. Я засновник Київської Академії кератину. Моє завдання полягає в тому, щоб на курсах і семінарах ви отримували нову інформацію в сфері випрямлення і модифікації волосся. Я особисто контролюю всі процеси і стежу за тим, щоб інформація була подана зрозумілим способом і застосовувалася вами максимально ефективно.

Місія нашої академії - випуск топових майстрів зі знанням техніки і розумінням ринку косметики.

Приходьте навчатися до нас! Буду радий поділитися знаннями і досвідом в сфері кератинового випрямлення і модифікації волосся!
Катерина
Технолог, Викладач
Кваліфікований технолог сучасної модифікації та реконструкції волосся. На молекулярному рівні розбирає механізми роботи з волоссям та шкірою голови. Катерина застосовує в своїх принципах роботи не тільки базові знання з косметичної індустрії, а і хімічні властивості та особливості волосся. Навчає не тільки тому «Як досягти ідеального полотна» на вигляд, а й як відновити та покращити якість волосся. Вивчає передові методи біоміметичних косметичних засобів та японських технологій.

Людина закохана у свою справу, чим обумовлені тисячі задоволених клієнтів. Проводить навчання для з нуля та підвищення кваліфікації для діючих майстрів. Досвід роботи 10 років.
Анастасія
Технолог, Викладач
Привіт, я Анастасія, міжнародний технолог в сфері модифікації та реконструкції волосся. В сфері догляду за волоссям вже більше 7-ми років.
Все почалось з нарощування, саме від цього почався мій шлях в бьюті сферу.

Наразі я технолог та наставник дівчат, які мріяли змінити своє життя, та почати працювати на себе, та вже це роблять. Кожного місяця я навчаю нових майстрів та майстринь, які стають профі та відкриваюсь свої студії. Також я продовжую працювати майстром в студії , тому що в цьому моя віддушина.

Також я регулярно навчаюсь, займаюсь з хіміком, підвищую кваліфікацію, ходжу на презентації новинок та відвідую форуми, які відкривають для мене нові та цікаві грані в сфері догляду за волоссям.
З КИМ ВИ БУДЕТЕ МАТИ СПРАВУ?

Команда майстрів, які працюють в форматі, спрямованому на якісний результат

Академия кератина
Будь-яка справа починається з команди професіоналів. Але об'єднати амбітних особистостей в загальне коло не так просто. Нам вдалося зібрати команду практиків, а не теоретиків, які готові віддавати свої знання. Вас будуть навчати фахівці з досвідом понад 10 років в темі косметології, трихології, PR-технологій. Ми сертифікуємо всіх викладачів за міжнародною системою оцінки компетенцій. Це запорука якості навчальної інформації. І таких контрольних пунктів звірки у нас декілька. Тому, академія кератину створена для людей, що мають амбітні плани на життя, які не бажають розмінюватися на аматорські заходи. Сьогодні світ знаходиться в режимі гіперактивного інформаційного зростання. Не упускайте можливість отримати саму топову інформацію та інструменти зростання в б'юті-індустрії.
keratin academy
Відгуки наших учнів
Підписуйся на наш інстаграм і стеж за новинами у сфері б'юті індустрії
Підписуйся на наш інстаграм і стеж за новинами у сфері б'юті індустрії
Наші контакти
+380965049675
keratinacademykyiv@gmail.com
вул. Мечнікова, 2, м. Київ