KERATIN ACADEMY KYIV
АКАДЕМІЯ Кератину

Навчимо технікам випрямлення і модифікації волосся

Інвестуйте у свою освіту вже сьогодні
Пройдіть онлайн курс або живий семінар
З чого почати навчання?
Безкоштовний вебінар "Отримай відповіді на запитання"
Як проходить навчання у Академії кератину?
ЯК ТИ БАЧИШ шлях до успішного РОЗУМІННЯ ТЕХНОЛОГІЇ?

Процедури кератинового випрямлення і подібної модифікації волосся - це просто чи складно?

Що таке навчання? Саме по собі навчання є недосяжним процесом з відкладеним результатом. І сказати напевно навіщо і чому людина вчиться іноді дуже складно.

Наведемо кілька прикладів. Ви прийшли вчиться на фотографа і хочете навчиться азам фотографії. Якщо подивитися на процес з боку, з'ясується, що ви освоюєте не тільки техніку фотографії, але і паралельно з цим переймаєте культуру, властиву людям даної професії. І чим далі заглиблюєтеся в процес, тим більше розумієте, що ваші початкові очікування не відповідали загальній картині. У справу включаються всілякі нюанси, раніше недоступні відчуття від отриманої інформації ... Навчання перетворюється в шлях від точки А в точку Б з безліччю цікавих зупинок по ходу справи.

Ґрунтуючись на цьому, ми намагаємося провести людину від незнання до знання, використовуючи правильну методику. І називається вона правильною, тому що враховує всі складові навчання - як емоційну, так і технічну. Ми усвідомили, що мало навчити людину тримати гребінець в руках. Потрібно максимально сконцентруватися на всіх аспектах. Тому курс по випрямлянню і модифікації волосся містить навіть такі пункти, як навчання веденню інстаграму і багато іншого.

Вам буде надано покроковий план дій зі зрозумілою точкою входу в цей бізнес і покроковою реалізацією себе в ньому.

Що таке точка входу?

На уривку часу вашого навчання процедурам кератину, ботоксу і нанопластики (від точки А до точки Б) ми будемо застосовувати всілякі стратегії, розроблені під вашу ситуацію. Якщо ви живете в маленькому містечку, ваші стратегії будуть відрізняться від стратегій, які можна застосувати в великому місті. Якщо у вас успішна мережа салонів, то ми допоможемо грамотно впровадити процедуру.

Багато що залежить не тільки від географічного розташування або фінансового статусу, а й від вашого характеру особисто. У кожного типу характеру є свої сильні та слабкі сторони. Ми врахували це в курсі та допоможемо вам придбати правильні звички та навички успішного майстра. Якщо стоїть вибір піти до грамотно ведучого бесіду майстру, що відчуває настрій людей або до його повної протилежності - вибір очевидний. Звідси і висновок, чому в одного майстра багато замовлень, а інший сидить без таких. Ми можемо проводити безліч паралелей, але краще раз побачити, ніж 10 разів почути. Чекаємо вас в гості на курси нашої академії! І пам'ятайте, кращий - синонім слова актуальний. Тому, не переставайте вчитися.
Підписуйся на наш інстаграм і стеж за новинами у сфері б'юті індустрії
Підписуйся на наш інстаграм і стеж за новинами у сфері б'юті індустрії
Академія кератину Київ
Всі ваші професійні навички сьогодні - успіх і свобода вашої сім'ї завтра!