KERATIN ACADEMY KYIV

Курси кератину, ботоксу, нанопластики в Дніпрі

Ми запрошуємо новачків, а також майстрів зі стажем пройти навчання на курсі відповідно до рівня знань. У нас знайдуться курси для будь-якого рівня знань і ступеня підготовленості. До проходження доступні живі семінари у місті Київ, та онлайн курси для бажаючих пройти навчання у своєму місті.

Курси кератинового випрямлення волосся в Дніпрі

Процедури довгострокового догляду за волоссям (ботокс, нанопластика, кератинове випрямлення волосся і т.д.) утворили свою нішу в індустрії краси. Для діяльності в цій сфері потрібна особлива майстерність і знання ряду секретів і тонкощів, що дозволяють добиватися по-справжньому приголомшливих перетворень.

Всі необхідні практичні навички та теоретичний базис знань ви можете отримати, пройшовши один з курсів навчання від менторів Академії кератину. Ми розробили асортимент високоякісних навчальних продуктів для всіх рівнів підготовки. По закінченню обраного курсу, новачки зможуть почати професійну кар'єру майстра, а майстри зі стажем підвищать рівень кваліфікації.

Навчання в Академії Кератину не прив'язане до якогось бренду. Ви навчитеся підбирати суміші та процедури під індивідуальні особливості кожного клієнта (тип волосся, ступінь пошкодження, жорсткість локонів і т.д.).

Натисніть на кнопку нижче та виберіть відповідний вам тип навчання прямо зараз.