Кератин для волосся Maria Escandalosa Mascara Capilar

600,00
грн.
Maria Mascara Capilar Набір
Набір Maria Mascara Capilar складається з 1000 мл очищаючого шампуню і 1000 мл засобу для вирівнювання волосся. Марія Ескандалоса є косметичною продукцією від запитуваного і поширеного бренду, який вже давно зарекомендував себе в позитивному ключі, оскільки пропонує засоби високого рівня якості за досить доступною вартістю. Головне завдання виробника полягає в тому, щоб кератинове випрямлення нарешті стало доступною процедурою для кожної жінки. Низька вартість стала можлива з тієї причини, що при створенні товарів застосовувалися виключно бразильські інгредієнти, а не експортні компоненти, що сильно підвищують ціну. Саме тому тепер купити кератин Maria Mascara Capilar зможе абсолютно кожна дівчина.
Подібна продукція рекомендується для всіх тих, хто давно мріяв про високу випрівнюючу силу і стійкий результат. Склад засобів підходить для різного типу волосся і зможе впоратися навіть з сильними кучерями. У кератиновому складі присутні амінокислоти і активні компоненти, тому локони не тільки випрямляються, а й реконструюються.

Інструкція:
1. Вимити волосся ШГО 2-3 рази. Чим більше з'являється піни, тим краще вимита голова.
2. Повністю висушити волосся феном.
3. Нанести засіб на окремі пасма, відступаючи від шкіри голови. Видаляти надлишки тонким гребінцем, обов'язково розподіляти продукт на кінчики.
4. Зачекати близько 20 хвилин.
5. Висушити теплим повітрям фена.
6. Розділити волосся на сектори і обробляти тонкі пасма праскою при t210-230 ° С по 12-15 разів.
7. Залишити волосся для охолодження, а після промити його водою без шампуню.
8. Промокнути голову рушником, нанести маску, змити та висушити.