Кератин для волосся Eckoz Max Blowout Ultimate

750,00
грн.

Eckoz Max Blowout Ultimate

Цей засіб для кератинового відновлення вважається найбільш преміальним та ефективним у лінійці продуктів від Eckoz Professional. М'яка дія спеціальної формули дозволяє змити засіб відразу після його застосування, що має особливе значення в салонних умовах.


Особливим інгредієнтом вважається бразильський горіх, що був вирощений у природних умовах у Південній Америці. Він глибоко проникає в кутикули волосся, чим сприяє їх відновленню і виявляє захисні властивості. Max Blowout Ultimate здатний випрямити будь-який тип волосся. Навіть неслухняні кучеряві локони стануть гладкими і блискучими після цього кератинового відновлення.


Інструкція:

Промити волосся шампунем глибокого очищення. Якщо ви володарка тонкого волосся, то буде достатньо одного разу, але якщо локони важкі та густі, тоді варто промити їх двічі. Це потрібно, щоб очистити локони від різних забруднень і залишків засобів для укладки, також шампунь допомагає відкрити лусочки, через які кератин проникне глибоко в структуру волосся. На одну процедуру необхідно від 10 до 30 мл техшампуню, це залежить від довжини та густоти волосся. Потім промокніть пасма рушником і просушіть за допомогою фена в середньому температурному режимі до повного висихання.

Нанесення кератину. Рекомендуємо робити процедуру в приміщенні, що провітрюється, і мати при собі респіратор, щоб убезпечити себе від випарів кератину. Перше, що необхідно зробити - розділити волосся на кілька секцій і закріпити за допомогою затискачів, далі нанести кератин на пасма по всій довжині (струшивши перед цим пляшку). Розподіляти препарат потрібно, відступаючи від коренів 1-1,5 см, якщо ви хочете зберегти на волоссі об'єм, тоді відступіть близько 3 см. Наносити склад необхідно рівним шаром, використовуючи для цього спеціальний пензлик. Приділяйте більше уваги довжині та кінчикам, залишки можна прибрати за допомогою гребеня з частими зубчиками.

Після того, як ви нанесли засіб, зачешіть волосся назад і зачекайте близько 30 хвилин. Після цього, просушіть волосся феном до 100% висихання на середньому температурному режимі.

Розділити волосся на 3-4 зони та закріпити за допомогою затискачів. Далі використовуючи праску з температурою від 210С до 230С пройти пасмами 10-15 разів.

Дати волоссю охолонути 15-20 хв, потім змити склад без використання шампуню. Нанести маску, що закріплює, і залишити на 5 -10 хв. Змити маску теплою водою та просушити феном. Зробити укладання будь-яким способом.

Для миття волосся використовуйте безсульфатні шампуні або шампуні з гідролізованим кератином. Також рекомендовано сушити волосся феном.