Кератин для волос Fox Gloss

750,00
грн.

Кератин Fox Gloss - це прогресивний вид обробки, що включає герметизацію і термічне вирівнювання. Gloss Fox робить волосся на 100% гладким. Цей продукт також називають прогресивною щіткою без допомоги релаксації, сумісної з будь-якою хімічною речовиною та будь-яким типом волосся. Як результат - пряме, сильне, м'яке, блискуче, здорове і зволожене волосся.Також локони залишаються гладкими та природними на вигляд. Засіб не має кумулятивного впливу на волосся, ви можете використовувати його так часто, як забажаєте. Склад повністю унікальний і складається з білка, його активним інгредієнтом є феноксиетанол, схвалений у кількох країнах для формальдегіду, що не містить. Продукт 100% оригінал із Бразилії.


Інструкція:

Крок 1. Промити волосся шампунем глибокого очищення 1-2 рази. Висушити волосся феном на 80%.

Крок 2. Розділити волосся на 4 зони. За допомогою кисті нанести склад, починаючи з потиличної зони, відступаючи від шкіри голови 1 см. Прочесати волосся гребінцем з дрібними зубами, прибираючи надлишки складу. Також пропрацювати інші зони. Витримати 20 хв.

Обов'язково проводьте всю процедуру в рукавичках.

Крок 3. Не змиваючи склад висушити волосся феном холодним повітрям на 100%

Шаг 4. Разделить волосы на 4 зоны. Начиная с затылочной зоны, приступить к выпрямлению утюгом при температуре 190-230C. Выпрямлять волосы тонкими прядками по 10-15 раз .


Шаг 5. Дать волосам остыть , смыть состав, сделать укладку волос любым способом.