Кератин Portier Cocoliss

900,00
грн.
Кератин Portier Cocoliss - це професійний засіб для випрямлення волосся, розроблений компанією з Бразилії. Основна перевага цього препарату полягає в тому, що він не потребує витримки, тому волосся можна мити й зав'язувати відразу після процедури. Склад засобу містить різні поживні масла, які глибоко зволожують та зміцнюють структуру волосків, роблячи їх більш здоровими та еластичними. Екзотичні масла, такі як олива та масло каламус, допомагають запобігти випаданню волосся та утримувати вологу всередині. Екстракт китайської кориці наповнює волосся яскравим блиском, а мірра підтримує баланс жирності.
Кератин рекомендований для застосування на сухому, ламкому, витонченому, пористому, кучерявому, пошкодженому, ослабленому, тонкому, пофарбованому та натуральному волоссі. Цей засіб допомагає відновити зруйновані ділянки структури волосся, розгладжує і усуває пухнастість та статику, запобігає посіченим кінчикам та ламкості.

Інструкція до використання:
Крок 1. Промити шевелюру шампунем для глибокого очищення волосся протягом 2-3 хвилини. Змити великою кількістю води. Висушити волосся феном на 100%, не використовуючи гребінець.
Крок 2. Нанести склад, починаючи з потиличної зони, відступаючи від шкіри голови 1-2 сантиметри. Прочесати волосся гребінцем з дрібними зубами, прибираючи надлишки складу. Так само опрацювати інші зони. Для глибокого проникнення кератину слід витримати склад на волоссі:
Пошкоджені - 10-15 хвилин
Нормальні - 20-30 хвилин
Жорсткі - 30 хвилин
Обов'язково, проводите всю процедуру в РУКАВИЧКАХ. Перед початком нанесення інтенсивно збовтайте склад.
Крок 3. Висушити волосся на 100%, використовуючи гребінець і фен (сушити теплим або холодним повітрям).
Крок 4. Розділити волосся на 4 зони. Починаючи з потиличної зони, приступити до випрямлення утюжком. Витягати волосся тонкими прядками по 7-10 разів кожну (в залежності від структури волосся). Для тонкого, освітленого або мелірованого, дуже пористого волосся достатньо 3-4 цикли проходження. Для товстого, натурального або сильно завитого волосся кількість повторень може бути збільшено до 6-8.
Пошкоджені - 170-210C.
Нормальні - 210-230С.
Жорсткі - 230С.
Крок 5. Дати волоссю охолонути 15-20 хв, потім змити склад без використання шампуню. Нанести закріплюючу маску і залишити на 5 -10 хв. Змити маску теплою водою і просушити феном. Зробити укладку будь-яким способом.
Для миття волосся використовуйте безсульфатні шампуні, або шампуні з гідролізованим кератином. Також рекомендовано сушити волосся феном.