Кератин для волосся Love Potion

700,00
грн.

Love Potion Repair Кератин

Бразильський бренд Love Potion вже давно став синонімом якісного та ефективного догляду за волоссям. Сьогодні компанія пропонує кілька типів засобів для вирівнювання та відновлення пасм особливою популярністю користується кератин Love Potion. Його унікальна формула і якісний склад дозволяють досягти гладкості та шовковистості волосся за кілька хвилин!

Переваги використання кератину Love Potion:

Компанія Love Potion, яка зародилася в сонячній Бразилії, сьогодні відома по всьому світу. Виробники відповідально поставилися до створення продукції з догляду за вашим волоссям і випустили кератин, який має не тільки естетичний, але й ефект, що відновлює. Завдяки особливому складу засіб має цілу низку переваг.

Ефект від використання засобу помітний після першого застосування. Крім того, кератин продовжує триматися на волоссі, щоб ви могли насолоджуватися результатом протягом 4-5 місяців.

Як активні компоненти (крім самого кератину) виробники використовують натуральні олії (арганова, миррова). Вони проникають у структуру волосся і насичують його поживними речовинами. В результаті локони стають блискучими, сильними та стійкими до впливу зовнішніх факторів.


Інструкція :

Промити волосся шампунем глибокого очищення. Якщо ви володарка тонкого волосся, то буде достатньо одного разу, але якщо локони важкі та густі, тоді варто промити їх двічі. Це потрібно, щоб очис

тити локони від різних забруднень і залишків засобів для укладки, також шампунь допомагає відкрити лусочки, через які кератин проникне глибоко в структуру волосся. На одну процедуру необхідно від 10 до 30 мл техшампуню, це залежить від довжини та густоти волосся. Потім промокніть пасма рушником і просушіть за допомогою фена в середньому температурному режимі до повного висихання.

Нанесення кератину. Рекомендуємо робити процедуру в приміщенні, що провітрюється, і мати при собі респіратор, щоб убезпечити себе від випарів кератину. Перше, що необхідно зробити - розділити волосся на кілька секцій і закріпити за допомогою затискачів, далі нанести кератин на пасма по всій довжині (струшивши перед цим пляшку). Розподіляти препарат потрібно, відступаючи від коренів 1-1,5 см, якщо ви хочете зберегти на волоссі об'єм, тоді відступіть близько 3 см. Наносити склад необхідно рівним шаром, використовуючи для цього спеціальний пензлик. Приділяйте більше уваги довжині та кінчикам, залишки можна прибрати за допомогою гребеня з частими зубчиками.

Після того, як ви нанесли засіб, зачешіть волосся назад і зачекайте близько 30 хвилин. Після цього, просушіть волосся феном до 100% висихання на середньому температурному режимі.

Розділити волосся на 3-4 зони та закріпити за допомогою затискачів. Далі використовуючи праску з температурою від 210С до 230С пройти пасмами 10-15 разів.

Дати волоссю охолонути 15-20 хв, потім змити склад без використання шампуню, просушити феном. Зробити укладання будь-яким способом.