Кератин для волосся Honma Tokyo (WENNOZ ) Coffee Premium

1200,00
грн.
Кератин Honma Tokyo (WENNOZ )Coffee Premium
Головне призначення Honma Tokyo (WENNOZ ) Coffee Premium 3x полягає в випрямленні волосся, яке сильно в'ється і є неслухняними. Оскільки в складі містяться активні компоненти по типу кератину, екстракту кавових зерен сорту Арабіка і Алое Барбаденсис, а також комплексу амінокислот і спеціальної революційної системи «Luna Matrix», косметика здатна гарантувати догляд за волоссям при виконанні програми.
Ефект зберігається аж до 6-ти місяців. Якщо Honma Tokyo (WENNOZ ) Coffee Premium, можна буде розраховувати на отримання:
  • Шампуню глибокого очищення Coffee Premium Deep Cleaning Shampoo.
  • Робочого складу Coffee Premium Max Reduction & Liss.
  • Маски Coffee Premium Ultra Shine.
В якості основи складу вищеописаного комплексу виступає кератин. Йдеться про будівельний білок, який регенерує ушкоджені ділянки кутикул. Наявність комплексу Luna Matrix гарантує зволоження сухих і пористих локонів. Honma Tokyo Coffee Premium кератин є цілком демократичний, при цьому дівчина може розраховувати на те, що склад глибоко проникне в структуру волосся і продовжить підтримку сприятливої ​​мікрофлори зсередини.
адимо вам ознайомитися з інструкцією із застосування перш ніж купувати цей засіб.
  • Промити волосся шампунем глибокого очищення. Якщо ви власниця тонкого волосся, то буде досить одного разу, але якщо локони важкі і густі, тоді варто промити їх двічі. Це потрібно, щоб очистити локони від різних забруднень і залишків укладань, також шампунь допомагає відкрити лусочки, через які кератин проникне глибоко в структуру волосся. На одну процедуру необхідно від 10 до 30 мл техшампуню, це залежить від довжини і густоти волосся. Потім промокніть пасма рушником і просушіть за допомогою фена в середньому температурному режимі до повного висихання.
  • Нанесення кератину. Рекомендуємо робити процедуру в провітрюваному приміщенні і мати при собі респіратор, щоб убезпечити себе від випарів кератину. Перше, що необхідно зробити - розділити волосся на кілька секцій і закріпити за допомогою затискачів, далі нанести кератин на пасма по всій довжині (струснувши перед цим пляшку). Розподіляти препарат потрібно, відступаючи від коріння 1-1,5 см, якщо ви хочете зберегти на волоссі об'єм, тоді відступить близько 3 см. Наносити склад необхідно рівним шаром, використовуючи для цього спеціальний пензлик. Приділяйте більше уваги довжині і кінчикам, залишки можна прибрати за допомогою гребінця з частими зубчиками.
Увага! Категорично заборонено наносити кератин на шкіру голови. Обов'язково, проводьте всю процедуру в РУКАВИЧКАХ. Перед початком нанесення інтенсивно збовтайте склад.
  • Після того як ви нанесли засіб, зачешіть волосся назад і почекайте близько 30 хвилин. Після, просушіть волосся феном до 100% висихання на середньому температурному режимі.
  • Розділіть волосся на 3-4 зони і закріпіть за допомогою затискачів. Далі використовуючи утюжок з температурою від 200С до 230С продіться по пасмах 10-15 разів.
  • Дати волоссю охолонути 15-20 хв, потім змити склад без використання шампуню. Нанести закріплюючу маску і залишити на 5 -10 хв. Змити маску теплою водою і просушити феном. Зробити укладку будь-яким способом.
Для миття волосся використовуйте безсульфатні шампуні, або шампуні з гідролізованим кератином. Також рекомендовано сушити волосся феном.