Кератин для волосся Max Blowout Amazon Cacau Argan Oil

750,00
грн.

Кератин Max Blowout Amazon Cacau Argan Oil

Полегшена формула популярного кератин MAX BLOWOUT для пошкодженого та освітленого волосся, а також для тонкого волосся "слов'янського" типу. Засіб для догляду за волоссям Eckoz Amazon Keratin наповнює та герметизує кератин глибоко в кутикулі волосся, відновлюючи його початковий здоровий та молодий вигляд. Використання засобу в салоні або в домашніх умовах дозволяє назавжди забути про неслухняне волосся і зробити локони блискучим, рівним і шовковистим. Тепер вам не доведеться щодня укладати пасма феном та праскою.

Eckoz Amazon – це спеціальна лінійка, до складу якої входять натуральні компоненти відновлення волосся. Інноваційна формула омолоджує ваше волосся і робить його більш слухняним, скорочуючи час сушіння, укладання та вирівнювання.


Інструкція:

Промити волосся шампунем глибокого очищення. Якщо ви володарка тонкого волосся, то буде достатньо одного разу, але якщо локони важкі та густі, тоді варто промити їх двічі. Це потрібно, щоб очистити локони від різних забруднень і залишків засобів для укладки, також шампунь допомагає відкрити лусочки, через які кератин проникне глибоко в структуру волосся. На одну процедуру необхідно від 10 до 30 мл техшампуню, це залежить від довжини та густоти волосся. Потім промокніть пасма рушником і просушіть за допомогою фена в середньому температурному режимі до повного висихання.

Нанесення кератину. Рекомендуємо робити процедуру в приміщенні, що провітрюється, і мати при собі респіратор, щоб убезпечити себе від випарів кератину. Перше, що необхідно зробити - розділити волосся на кілька секцій і закріпити за допомогою затискачів, далі нанести кератин на пасма по всій довжині (струшивши перед цим пляшку). Розподіляти препарат потрібно, відступаючи від коренів 1-1,5 см, якщо ви хочете зберегти на волоссі об'єм, тоді відступіть близько 3 см. Наносити склад необхідно рівним шаром, використовуючи для цього спеціальний пензлик. Приділяйте більше уваги довжині та кінчикам, залишки можна прибрати за допомогою гребеня з частими зубчиками.

Після того, як ви нанесли засіб, зачешіть волосся назад і зачекайте близько 30 хвилин. Після цього, просушіть волосся феном до 100% висихання на середньому температурному режимі.

Розділити волосся на 3-4 зони та закріпити за допомогою затискачів. Далі використовуючи праску з температурою від 190С до 230С пройти пасмами 10-15 разів.


Дати волоссю охолонути 15-20 хв, потім змити склад без використання шампуню. Нанести маску, що закріплює, і залишити на 5 -10 хв. Змити маску теплою водою та просушити феном. Зробити укладання будь-яким способом.