Кератин Fox Prime Collection

290,00
грн.
Кератиновое випрямлення волосся є популярним способом догляду за власним волоссям в останні роки. Зараз на ринку існує величезна кількість брендів і засобів на основі кератину, однак якщо вас дійсно цікавить преміальний кератин, то радимо вам звернути увагу на Prime Collection від Fox Professional. Дані засоби відрізняються дійсно високою якістю. З їх допомогою ви зможете відновити і випрямити навіть найбыльш пошкоджене і неслухняне волосся.
Особливості кератинового випрямлення Fox Professional Prime Collection. Інноваційна формула цього засобу використовується для випрямлення і відновлення глибоко пошкодженого волосся, яке відрізняються підвищеним рівнем сухості і ламкості.
В результаті правильного застосування засобу ви зможете на наступні кілька місяців розраховувати на ряд таких основних ефектів:
 1. випрямлення;
 2. живлення;
 3. підвищення еластичності, міцності і блиску;
 4. дисциплінування.
При цьому склад повністю виключає використання агресивних речовин штучного походження. Основними комплектуючими є виключно натуральні продукти з масою поживних і корисних вітамінів і мінералів. Більше ніяких формальдегідів і сульфатів, які викликають гостру реакцію у алергіків.
Кератинове вирівнювання волосся Fox Professional Prime Collection слід віднести:
 1. олія кориці - забезпечує ефект очищення і підвищення блиску ваших локонів;
 2. оливкова олія - ​​в складі масла присутня величезна кількість поживних амінокислот і вітамінів, які сприяють відновленню волосся;
 3. масло з гвоздики - сприяє оздоровленню волосся, а також нормалізує роботу залоз на поверхні голови, що сприяє зменшенню жирності волосся;
 4. масло мірри - глибоко проникає в структуру волосся і ще більше сприяє їх відновленню;
 5. аїрна олія - ​​сприяє підвищенню дисциплінування волосся.
Купуючи Prime Collection від Fox Professional, ви можете розраховувати на такі основні переваги:
 • 100% випрямлення волосся;
 • повністю натуральний склад;
 • відсутність формальдегіду;
 • глибоке відновлення локонів, яке не впливає на об'єм;
 • тривалий термін дії - від 3 до 6 місяців.

Радимо вам ознайомитися з інструкцією із застосування перш ніж купувати цей засіб.
 • Промити волосся шампунем глибокого очищення. Якщо ви власниця тонкого волосся, то буде досить одного разу, але якщо локони важкі і густі, тоді варто промити їх двічі. Це потрібно, щоб очистити локони від різних забруднень і залишків укладань, також шампунь допомагає відкрити лусочки, через які кератин проникне глибоко в структуру волосся. На одну процедуру необхідно від 10 до 30 мл техшампуню, це залежить від довжини і густоти волосся. Потім промокніть пасма рушником і просушіть за допомогою фена в середньому температурному режимі до повного висихання.
 • Нанесення кератину. Рекомендуємо робити процедуру в провітрюваному приміщенні і мати при собі респіратор, щоб убезпечити себе від випарів кератину. Перше, що необхідно зробити - розділити волосся на кілька секцій і закріпити за допомогою затискачів, далі нанести кератин на пасма по всій довжині (струснувши перед цим пляшку). Розподіляти препарат потрібно, відступаючи від коріння 1-1,5 см, якщо ви хочете зберегти на волоссі об'єм, тоді відступить близько 3 см. Наносити склад необхідно рівним шаром, використовуючи для цього спеціальний пензлик. Приділяйте більше уваги довжині і кінчикам, залишки можна прибрати за допомогою гребінця з частими зубчиками.
Увага! Категорично заборонено наносити кератин на шкіру голови. Обов'язково, проводьте всю процедуру в РУКАВИЧКАХ. Перед початком нанесення інтенсивно збовтайте склад.
 • Після того як ви нанесли засіб, зачешіть волосся назад і почекайте близько 30 хвилин. Після, просушіть волосся феном до 100% висихання на середньому температурному режимі.
 • Розділіть волосся на 3-4 зони і закріпіть за допомогою затискачів. Далі використовуючи утюжок з температурою від 180С до 230С продіться по пасмах 10-15 разів.
 • Дати волоссю охолонути 15-20 хв, потім змити склад без використання шампуню. Нанести закріплюючу маску і залишити на 5 -10 хв. Змити маску теплою водою і просушити феном. Зробити укладку будь-яким способом.
Для миття волосся використовуйте безсульфатні шампуні, або шампуні з гідролізованим кератином. Також рекомендовано сушити волосся феном.