Кератин Vogue Macadamia Gloss

850,00
грн.
Кератин Vogue Macadamia Gloss створений спеціально для сухого, пухнастого волосся з середньою хвилею до 3 ступеня пошкодження. Якісно вирівнює, робить волосся привабливим і блискучим. Склад збагачений поживними елементами. Результат тримається 4-6 місяців.
Інструкція:
  1. Промити волосся ШГО 3 рази до ідеальної чистоти. Під час останнього миття залишіть шампунь на волоссі на 5-10 хвилин. Змити великою кількістю води. Висушити волосся феном на 100% без гребінця!
  2. Перед нанесенням складу ОБОВ'ЯЗКОВО струсіть пляшку із засобом кілька разів, щоб всі компоненти добре перемішалися. Одягніть силіконові рукавички. Розділіть волосся на кілька однакових секторів. Далі нанесіть склад на тонкі пасма, ретельно і рівномірно розподіливши склад по всій довжині, приберіть надлишки гребінцем з частими зубчиками. Відступайте від коренів 1 см. Залишити склад на волоссі на 10-15 хвилин.
  3. Висушіть волосся феном на 100% з використанням брашинга, щоб попередньо закрити кутикули, починаючи з холодного повітря і переходячи до теплого.
  4. Проведіть утюжком по кожному пасму 10-15 разів. Температура вирівнювання 230 градусів для натурального і жорсткого волосся. Для пошкодженого - нижче.
  5. Дати волоссю охолонути. Змити. Нанести кондиціонер або маску для волосся. Змити. Висушити феном. Укласти волосся за бажанням. Процедура завершена