Кератин для волосся Ykas Gold

230,00
грн.
Якщо ви давно втомилися від кучерявого, неслухняного і пухнастгоо волосся, яке постійно випадає, вихід з подібної ситуації давно придуманий. Досить скористатися кератиновим компрексом для випрямлення і відновлення волосся Ykas Gold, за допомогою якого ви можете розраховувати на дійсно тривалий і якісний результат. При цьому ціна на Ykas Gold (кератин) відрізняється демократичністю.
Основні особливості кератину Ykas Gold
Кератин Ykas Gold - це спеціальна методика по реконструкції волосся, яка додатково живить і зволожує пасма за допомогою цілого ряду корисних речовин. При цьому ви можете розраховувати на значне підвищення блиску. Ykas Gold ідеально підходить саме для тьмяного і бляклого волосся, яке відрізняється підвищеною крихкістю і відсутністю еластичності.
Разом з Ykas Gold ви абсолютно точно можете розраховувати на:
  • Випрямлення волосся;
  • Дисциплінування локонів;
  • Зменшення об'єму і пухнастості;
  • Зволоження волосся і його насичення корисними мікроелементами;
  • Захист від навколишнього середовища (диму, газів, сонячних променів), яка досягається за допомогою силіконової плівки.
Якісний ефект кератину Ykas Gold досягається за допомогою гідролізованого кератину. Саме з його допомогою склад глибоко проникає в кутикульний шар і насичує пасма корисними речовинами. Відновлювальний комплекс Ykas Gold складається з шампуню глибокого очищення і безпосередньо кератинового засобу. Шампунь допомагає прибрати шар забруднень на локонах, щоб поживні елементи безперешкодно потрапили в структуру.
Інструкція:
  • Промити волосся шампунем глибокого очищення. Якщо ви власниця тонкого волосся, то буде досить одного разу, але якщо локони важкі і густі, тоді варто промити їх двічі. Це потрібно, щоб очистити локони від різних забруднень і залишків укладань, також шампунь допомагає відкрити лусочки, через які кератин проникне глибоко в структуру волосся. На одну процедуру необхідно від 10 до 30 мл техшампуню, це залежить від довжини і густоти волосся. Потім промокніть пасма рушником і просушіть за допомогою фена в середньому температурному режимі до повного висихання.
  • Нанесення кератину. Рекомендуємо робити процедуру в провітрюваному приміщенні і мати при собі респіратор, щоб убезпечити себе від випарів кератину. Перше, що необхідно зробити - розділити волосся на кілька секцій і закріпити за допомогою затискачів, далі нанести кератин на пасма по всій довжині (струснувши перед цим пляшку). Розподіляти препарат потрібно, відступаючи від коріння 1-1,5 см, якщо ви хочете зберегти на волоссі об'єм, тоді відступить близько 3 см. Наносити склад необхідно рівним шаром, використовуючи для цього спеціальний пензлик. Приділяйте більше уваги довжині і кінчикам, залишки можна прибрати за допомогою гребінця з частими зубчиками.
Увага! Категорично заборонено наносити кератин на шкіру голови. Обов'язково, проводьте всю процедуру в РУКАВИЧКАХ. Перед початком нанесення інтенсивно збовтайте склад.
  • Після того як ви нанесли засіб, зачешіть волосся назад і почекайте близько 30 хвилин. Після, просушіть волосся феном до 100% висихання на середньому температурному режимі.
  • Розділіть волосся на 3-4 зони і закріпіть за допомогою затискачів. Далі використовуючи утюжок з температурою від 180С до 230С продіться по пасмах 10-15 разів.
  • Дати волоссю охолонути 15-20 хв, потім змити склад без використання шампуню. Нанести закріплюючу маску і залишити на 5 -10 хв. Змити маску теплою водою і просушити феном. Зробити укладку будь-яким способом.
Для миття волосся використовуйте безсульфатні шампуні, або шампуні з гідролізованим кератином. Також рекомендовано сушити волосся феном.