Нанопластика для волосся Vogue Orghanlux

334,00
грн.

Vogue Cosmetics – компанія, яка має велику славу на ринку Бразилії завдяки якісній продукції. Діючі компоненти створені в спеціальних лабораторіях за інноваційними технологіями, використовуючи високоякісні інгредієнти. Компанія Вог гарантує, що кожен, хто використовує препарат, отримає бажаний результат.

Ідеальний склад препарату дав можливість компанії стати бестселером на бразильському ринку. Продукт гіпоалергенний. Прекрасно вирівнює локони і дарує їм довгоочікуване сяйво. рекомендовано використовувати для натурального, неушкодженого волосся. НЕ МОЖНА використовувати на знебарвлених та пошкоджених локонах. Ефект тримається до трьох місяців. Щоб продовжити результат після процедури рекомендуємо користуватися безсульфатним доглядом з кератином у складі.Інструкція:


Промити волосся шампунем глибокого очищення. Якщо ви володарка тонкого волосся, то буде достатньо одного разу, але якщо локони важкі та густі, тоді варто промити їх двічі. Це потрібно, щоб очистити локони від різних забруднень і залишків засобів для укладки, також шампунь допомагає відкрити лусочки, через які кератин проникне глибоко в структуру волосся. На одну процедуру необхідно від 10 до 30 мл техшампуню, це залежить від довжини та густоти волосся. Потім промокніть пасма рушником і просушіть за допомогою фена в середньому температурному режимі до повного висихання.

Нанесення кератину. Рекомендуємо робити процедуру в приміщенні, що провітрюється, і мати при собі респіратор, щоб убезпечити себе від випарів кератину. Перше, що необхідно зробити - розділити волосся на кілька секцій і закріпити за допомогою затискачів, далі нанести кератин на пасма по всій довжині (струшивши перед цим пляшку). Розподіляти препарат потрібно, відступаючи від коренів 1-1,5 см, якщо ви хочете зберегти на волоссі об'єм, тоді відступіть близько 3 см. Наносити склад необхідно рівним шаром, використовуючи для цього спеціальний пензлик. Приділяйте більше уваги довжині та кінчикам, залишки можна прибрати за допомогою гребеня з частими зубчиками.

Після того, як ви нанесли засіб, зачешіть волосся назад і зачекайте близько 60-90 хв хвилин. Після цього, просушіть волосся феном до 100% висихання на середньому температурному режимі.

Розділити волосся на 3-4 зони та закріпити за допомогою затискачів. Далі використовуючи праску з температурою від 210С до 230С пройти пасмами 10-15 разів.

Дати волоссю охолонути 15-20 хв, потім змити склад без використання шампуню. Нанести маску, що закріплює, і залишити на 5 -10 хв. Змити маску теплою водою та просушити феном. Зробити укладання будь-яким способом.

Для миття волосся використовуйте безсульфатні шампуні або шампуні з гідролізованим кератином. Також рекомендовано сушити волосся феном.