Нанопластика для волосся Tyrrel Reductblond

383,00
грн.

Чому варто купити нанопластику?

Якісне вирівнювання локонів;

У складі відсутні небезпечні речовини;

Результат дотримується - до 7 міс.;

Надає достатній рівень живлення та зволоження;

Реконструює ліпідний прошарок усередині волосся;

Повертає пасмам здоров'я, еластичність, сяйво, красу;

Під час проведення процедури нанопластики немає диму та запаху;

Нема небезпечних інгредієнтів у складі;

Можна використовувати для пошкоджених локонів.Інструкція Tyrrel Reductblond Moister Luxury Treatment:

За допомогою пульверизатора зволожте волосся водою.

Прядками, починаючи з потиличної зони, нанесіть склад на волосся, відступаючи від коріння 1-2 см., розподіліть засіб по всій довжині. Для нанесення використовуйте кисть та гребінець із частими зубчиками. Прочісуйте кожне пасмо 5-7 разів, до появи пінки. (Якщо піни занадто багато, значить ви нанесли багато складу. Просто відокремте наступне пасмо і, не завдаючи на неї нової порції засобу, прочешіть разом із пасмом, з надлишками складу). Нанесіть засіб на все волосся.

Залишіть склад на волоссі на 40-60 хвилин (залежить від типу волосся).

Без використання шампуню промийте волосся під проточною водою. Змийте приблизно 20% засобу. Чи не змивайте склад повністю!

Промокніть волосся рушником і висушіть за допомогою фена та рук, не використовуйте брашинги для сушіння. Щоб просушити волосся на 100% розділіть його на частини та сушіть прядками.

Для додаткового зволоження та захисту на сухе волосся перед етапом випрямлення можна нанести арганова олія.

Розділіть волосся на 3 частини (одна потилична і дві скроневі) і починаючи з потиличної частини, відокремлюючи пасма товщиною 1-1,5 см, пропрацюйте волосся праскою з титановими або турмаліновими пластинами. Кожне пасмо потрібно витягувати мінімум 15 разів на температурі 210-230 градусів для здорового, жорсткого і щільного волосся і на 180-190 градусах для тонкого і сильно пошкодженого волосся.

Промийте волосся з будь-яким шампунем без сульфатів і нанесіть на 2 хвилини будь-які кондиціонер або маску для волосся. Промийте волосся під проточною водою, висушіть феном.