Шампунь глибокого очищення Deeply Medium Cleansing Shampoo середній 7.3 pH

450,00
грн.
Шампунь глибокого очищення Deeply Medium Cleansing Shampoo середній 7.3 pH
Глибоко очищуючий шампунь Deeply Medium Cleansing Shampoo 7.3 pH - це професійний засіб для ефективного очищення волосся та шкіри голови перед процедурами реконструкції - кератин, ботекс волосся. Ефективно очищає волосяне полотно від залишків сталінгу, а також розкриває поверхневий шар волоска для кращого проникнення відновлюючих засобів вглиб структури. Бюджетний шампунь для глибокого очищення волосся Deeply Medium Cleansing Shampoo 7.3 pH - це ідеальний вибір для професіоналів своєї справи!
Шампунь для глибокого очищення Deeply Medium Cleansing Shampoo 7.3 pH має середній рівень pH, тому чудово підходить для всіх типів волосся. Зауважте, що шампунь може бути занадто жорстким для сухого та нормального типу шкіри голови, тому рекомендуємо уникати потрапляння великої кількості шампуню на шкірний покрив.
Тільки для професійного використання! Не підходить для домашнього догляду за волоссям і шкірою голови!

Спосіб використання: нанести на вологе волосся, спінити, потримати одну хвилину та ретельно змити водою, повторити процедуру ще раз.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів засобу, уникати потрапляння великої кількості шампуню на шкіру голови, при потраплянні змити великою кількістю води.
Термін придатності -24 місяці. Зберігати в сухому прохолодному місці при температурі від +5 до +25С

Виготовлено в Україні!