TOP BEAUTY Hair scrub Скраб-пілінг для шкіри голови

210,00
грн.
TOP BEAUTY Hair scrub Скраб-пілінг для шкіри голови
Якщо ви хочете чисту та здорову шкіру голови, постійний стабільний ріст волосся та відсутність лупи, тоді потрібно регулярно добре очищати шкірний покрив за допомогою скрабу. Прості шампуні з цим завданням не можуть впоратися, тому рекомендуємо використовувати пілінги або скраби, створені спеціально для очищення епідермісу. Препарат допоможе забути про проблему надмірного випадання волосків, а також запобігатиме появі лупи та ознак себореї. Результатом регулярного застосування пілінгу стане доглянуте і здорове волосся, а шкіра голови - буде чистою.
Активні компоненти TOP BEAUTY Hair scrub Скраб-пілінг для шкіри голови:
  1. Ментолове масло - охолоджує шкірний покрив, запобігає появі лупи та сверблячки, зміцнює волосяні фолікули, розгладжує пасма, дарує їм неймовірний блиск та об'єм.
  2. Кісточки абрикоса - стимулює мікроциркуляцію крові, регенерує пошкоджені ділянки шкіри, очищає епідерміс, активізує ріст волосся та зупиняє його випадіння.
  3. Кератин - проникає в структуру кожної волосинки, насичує її вологою та утримує її всередині;
Переваги TOP BEAUTY Hair scrub Скраб-пілінг для шкіри голови:
  • Стимулює кровообіг;
  • Глибоко живить волосяні цибулини;
  • Запобігає появі лупи та свербіння;
  • Пробуджує сплячі цибулини та активізує ріст волосків;
  • Забезпечує бажаний об'єм.
Інструкція: Нанесіть засіб на вологу шкіру голови, масажувати легкими круговими рухами. Ретельно промити велику кількість теплої води.