Нанопластика для волосся Let Me Be Protein Smoothing

270,00
грн.

Інноваційний та повністю безпечний засіб, який гарантує ефективність та відповідає стандартам якості. Склад наповнений усіма необхідними компонентами для здоров'я пасм, включаючи амінокислоти та природний екстракти. Все це дбає про зволоження локонів, відновлює блиск і ефективно розгладжує.

Інструкція:

За допомогою пульверизатора зволожте волосся водою.

Прядками, починаючи з потиличної зони, нанесіть склад на волосся, відступаючи від коріння 1-2 см., розподіліть засіб по всій довжині. Для нанесення використовуйте кисть та гребінець із частими зубчиками. Прочісуйте кожне пасмо 5-7 разів, до появи пінки. (Якщо піни занадто багато, значить ви нанесли багато складу. Просто відокремте наступне пасмо і, не завдаючи на неї нової порції засобу, прочешіть разом із пасмом, з надлишками складу). Нанесіть засіб на все волосся.

Залишіть склад на волоссі на 60 хвилин (залежить від типу волосся).

Без використання шампуню промийте волосся під проточною водою. Змийте приблизно 20% засобу. Не змивайте склад повністю!

Промокніть волосся рушником і висушіть за допомогою фена та рук, не використовуйте брашинги для сушіння. Щоб просушити волосся на 100% розділіть його на частини та сушіть прядками.

Для додаткового зволоження та захисту на сухе волосся перед етапом випрямлення можна нанести арганова олія.

Розділіть волосся на 3 частини (одна потилична і дві скроневі) і починаючи з потиличної частини, відокремлюючи пасма товщиною 1-1,5 см, пропрацюйте волосся праскою з титановими або турмаліновими пластинами. Кожне пасмо потрібно витягувати мінімум 15 разів на температурі 210-230 градусів для здорового, жорсткого і щільного волосся і на 180-190 градусах для тонкого і сильно пошкодженого волосся.

Промийте волосся з будь-яким шампунем без сульфатів і нанесіть на 2 хвилини будь-які кондиціонер або маску для волосся. Промийте волосся під проточною водою, висушіть феном.