Natureza Banho de Bambu Btx

600,00
грн.
Ботекс Natureza Bamboo
Незважаючи на те, що Ботекс бренду Natureza не володіє яскраво вираженим випрямляючим ефектом, він користується популярністю у багатьох жінок. Все завдяки красивому глянцевому ефекту, який він дарує волоссю вже після першого використання. А завдяки натуральним оливам і екстрактам, локони стають більш сильними і стійкими до впливу зовнішніх факторів.
Особливості Ботекса Natureza Bamboo
Ботекс-глянець для волосся від бренду Natureza не просто так завоював популярність представниць прекрасної статі з усього світу. Засіб має масу переваг, які виділяють його серед аналогічних засобів:
  • Якісний догляд за вашим волоссям. Ботекс проникає глибоко в структуру волосся і відновлює пошкоджені ділянки, заповнюючи їх корисними мікроелементами.
  • Відсутність у складі шкідливих речовин, які можуть викликати роздратування або алергію.
  • Універсальність ботекс Natureza Bamboo можна використовувати для всіх типів волосся.
  • Нарівні з активними компонентами (кератином, біоміметичні пептидами), до складу входять також вітаміни (Е) і натуральні масла (бамбука), здатні зробити волосся блискучим і м'якими.
Ще одна перевага, яку має Natureza Bamboo Ботекс - ціна продукції. За доступною вартістю ви отримуєте засіб, який за складом і якістю перевершує багато аналогів сегмента люкс. Крім того, Ботекс має економну витрату, і однієї упаковки продукції вам вистачить надовго. Купити Ботекс Natureza Bamboo ви можете прямо зараз на сайті нашого інтернет-магазину. Інноваційний підхід до відновлення пошкодженого волосся тепер доступний і в Україні. Ботекс-глянець від Natureza - краще рішення для догляду за вашими волоссям.

Інструкція:
Крок 1. Промити волосся шампунем глибокого очищення 2-3 рази. Висушити волосся феном на 80%.
Крок 2. Розділити волосся на 4 зони. За допомогою кисті нанести склад, починаючи з потиличної зони, відступаючи від шкіри голови 1 см. Прочесати волосся гребінцем з дрібними зубами, прибираючи надлишки складу. Так само опрацювати інші зони. Витримати 15-30 хв (залежно від щільності волосся).
Обов'язково проводити всю процедуру в РУКАВИЧКАХ.
Крок 3. Промити волосся водою, видаливши надлишок складу на 50%. Висушити волосся феном на 100%.
Крок 4. Розділити волосся на 4 зони. Починаючи з потиличної зони, приступити до випрямлення утюжком при температурі 190-230C. Випрямляти волосся тонкими прядками по 10-15 разів (в залежності від щільності волосся). Так само опрацювати інші зони.
Крок 5. Зробити укладку волосся будь-яким способом.