Ботекс для волосся Richee Nano BTX

800,00
грн.

Richee Nano BTX є Ботексним складом для професійного відновлення локонів, за допомогою якого можна повернути втрачену масу і досягти ущільненості, зволоженості, неймовірного блиску та багатьох інших переваг. Купити Ботекс для волосся Richee Nano BTX рекомендується для лікування та відновлення локонів. Ефект може протриматися до кількох місяців.


Після нанесення складу волосся моментально покриває спеціальна оболонка, основне завдання якої – захищати шевелюру від негативних та агресивних впливів. Після процедури і справді непогано відновлюється волосяна структура, вдається подолати жовтизну.

Крім того, що Ботекс Richee Nano BTX ціна відрізняється демократичністю, можна виділити низку інших переваг подібної косметики. Мова йде про:


Непогане кондиціювання.

Ідеальне відновлення.

Чудовий блиск.

Захист від негативних зовнішніх впливів.


Інструкція Richee Nano BTX:

Крок 1. Промити волосся шампунем глибокої очистки 1-2 рази. Висушити волосся феном на 80%.


Крок 2. Розділити волосся на 4 зони. За допомогою кисті нанести склад, починаючи з потиличної зони, відступаючи від шкіри голови 1 см. Прочесати волосся гребінцем з дрібними зубами, прибираючи надлишки складу. Також пропрацювати інші зони. Витримати 15-30 хв (залежно від густини волосся).


Крок 3. Промити волосся водою, видаливши надлишок складу на 50%. Висушити волосся феном на 100%.


Крок 4. Розділити волосся на 4 зони. Починаючи з потиличної зони, приступити до випрямлення праскою при температурі 190-210 °C. Випрямляти волосся тонкими прядками по 10-15 разів (залежно від густини волосся). Також пропрацювати інші зони.


Крок 5. Зробити укладання волосся будь-яким способом.