Hair Expert Окуляри захисні INEGVA Active

125,00
грн.
190,00
грн.
Hair Expert Окуляри захисні INEGVA Active
Окуляри захисні Hair Expert INEGVA Active є ідеальним вибором для тих, хто турбується про захист очей під час взаємодії зі шкідливими речовинами або інструментами. Ці захисні окуляри, зокрема модель з м'якими подушечками на носі - Protective Glasses with Soft Nose Pads, вирізняються рядом переваг, що робить їх надзвичайно популярними серед фахівців та початківців.
Інноваційна технологія забезпечує максимальний комфорт під час носіння завдяки м'яким подушечкам на носі, що створюють облягаючий ефект. Це робить використання окулярів приємним та зручним протягом тривалого періоду. Окуляри виготовлені з високоякісного полікарбонату, що надає їм високу міцність і стійкість до різного роду пошкоджень та впливів. Це забезпечує ефективний захист від розбризкування рідин та летючих частинок, що може виникнути під час роботи.
Захист від ультрафіолетового випромінювання на рівні 99,9% гарантує, що очі будуть надійно захищені від небажаних випромінювань при роботі на відкритому повітрі. Повний кут огляду під час використання окулярів є дуже важливим, і окуляри захисні INEGVA Active забезпечують безперешкодний вид та комфортне виконання роботи.