Одноразова тканинна шапка Hair Expert,100 шт.

110,00
грн.
Одноразова тканинна шапка Hair Expert - це найкращий вибір для забезпечення захисту та гігієни під час процедур догляду за волоссям. Ця шапочка-гармошка відмінно виконує свої функції та має численні переваги, що забезпечують комфорт та надійність.
Однією з головних переваг є відсутність запаху, що робить їх ідеальними для використання в салонах краси та під час процедур. Шапочки виготовлені з нетканого матеріалу спанбонд, який має високу продуваність та забезпечує комфорт у носінні. Вони щільно прилягають до голови завдяки тасьмі, яка не залишає слідів здавлювання, забезпечуючи абсолютний комфорт.
Ще однією вагомою перевагою є екологічність цих шапочок, адже вони не викликають подразнень або інших негативних наслідків для шкіри та волосся. Розмір універсальний, і ви можете бути впевнені, що вони підійдуть для ваших клієнтів. В упаковці 100 штук шапочок, які доступні у білому та рожевому кольорах. Завдяки високій якості та надійності одноразова тканинна шапка Hair Expert- це незамінний аксесуар для салонів краси.